Referencie

Ohodnoťte naše ubytovanie


Všetko bolo na jednotku plus ******

Martin M.

Veľmi pekná a slušná chata, všetko čisté dobré vybavenie aj kuchyňa. Dobrý pomer cena a kvalita. Ideálna aj pre rodinky. Mysleli aj na bezpečnosť detí ( zábradlia na schodoch atď.) Vrele odporúčam.

Braňo

Nádherné, čistučké ubytovanie. Výborná komunikácia s chatárom. Chata je výborne vybavená. Všetci sme boli spokojní.

Erika 

Malebné prostredie, dostatok vonkajších aktivít, proste spokojnosť.

Helena Ustaníková

Veľmi pekná,čistá chata super vybavená,vonku aj vnútri, príjemný a ústretový majiteľ,maximálna spokojnosť.Odporúčam!

Darina

Super chatka, plne vybavená, čistučká, vidieť, že majiteľ sa stará. Objekt vhodný aj pre malé deti. Príroda krásna, blízko k vlekom - jednoducho super. Pán majiteľ bol tiež super, milý a ústretový. ODPORÚČAM

Peter H.

Čisté, rekonštruovaný interiér aj exteriér, športovo aj relaxačne vybavené. Príjemný, ústretový, ochotný majiteľ.

František...

Fajna chata z wszystkim co potrzeba na wyjeździe narciarskim.Duże możliwości do spędzania czasu "po nartach" w okolicach chaty np.ognisko,gotowanie na zewnątrz itp.Bardzo dobre wyposażenie chaty oraz świetny kontakt z właścicielem.Z przjemnością tam jeszcze wrócimy!

Jarek Gilka

Tak ako v lete tak aj teraz v zime vsetko ok a super, krasne prostredie, super utulne ubytovanie, super pristup majitela, niet čo riešiť radi sa zas vratime :o) na *********

Jozef Balko

Nowy, czysty, bardzo dobrze wyposażony dom. Warunki komfortowe dla 3 rodzin (2+1). Właściciel sympatyczny i otwarty. Polecam

Jarek L.

Chata je veľmi pekná,čistá, útulná, komfortná, plne vybavená, stvorená pre oddych s rodinou a priateľmi. Chata je situovaná v prekrásnom horskom prostredí, s možnosťou rôznych aktivít ako v letnom, tak aj v zimnom období.S pobytom ako aj procesom rezervácie sme boli veľmi spokojní, majiteľ je ústretový a ochotný pomôcť.Veľmi radi spomíname na tento pobyt a určite sa opäť radi vrátime.

Michal

Za najväčšie pozitívum hodnotím čistotu chaty,vybavenie,blízkosť svahov....takisto aj prístup pána majiteľa...vrelo odporúčam každému.

Tomáš

Ústretový prístup majiteľa. Ohradený pozemok. Vybavenie chaty. Parkovanie priamo pri chate. Množstvo atrakcií v okolí. Privítali by sme saunu :-)

Maťo

Čistučká a krásna chatka Ideál pre rodinku Bolo nám supeeeer

N.

Čistá, útulná, vkusne nadštandardne zariadená chatka s dobrým prístupom

Mária

Krásna čistá a útulná chata. Blízko strediska. Seriózny prístup majiteľa. Odporúčam. Pre rodinu s deťmi ale aj partiu.

Lucia

S ubytovaním sme boli veľmi spokojní.Krásna chata, príjemné prostredie.Vybavenie chaty super, majiteľ vychádzal v ústrety.Odporúčam rodinám s deťmi.

Miroslav

Je to chata na super mieste v krasnom prostredí Oravy, s krásnym upraveným exteriérom, kde sa mohli deti voľne vyšantiť a my rodičia sme sa nemuseli báť, že sa im niečo stane. Aj interiér je super a myslelo sa aj na deti. Je to útulná chalúpka, pre rodinky. Určite sa vrátime. Nenašli sme nič čo by nás negatívne oslovilo.

Jozef
Download Free Designs http://bigtheme.net/ Free Websites Templates